samsung note güvenlik kamerası izleme programı gezginler bilgisayar meleği izle read more jailbreaksiz uygulama yükleme ios 10 telefon no sorgulama cep telefonu sinyal takip download go here twitter da yer belirleme nasil yapilir arama gecmisi silme samsung whatsapp casus ucretsiz arama kaydedici pro apk mania facebook şifre kırma nasıl düzelir iphone casus program indir pc casus arama engelleme apk check this out learn more here casus bilgisayar mikrofon kontrol ios s4 konum bulma

Asansörler insan taşıması ve mekanik ve elektronik parçalarının düzenli şekilde bakım gerektirmesi nedeni ile periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Kanunlarımız  da bakımın 

Projelendirme

Binama asansörler nasıl bir değer katacak?
Asansöre ne kadar yer ayırmalıyım?
İhtiyaçlarıma nasıl bir asansör cevap verebilir?
Özel bir bina yapıyorum mimariye en uygun asansör nasıl olur?

Bu ve bunun gibi soruların cevaplarını binanın mimari projesinden başlayarak çözebilirsiniz.
Ne kadar iyi,ihtiyaca cevap verecek proje yapılırsa asansörleriniz o kadar ekonomik ve verimli olacaktır.
Firmamız  sizlerden almış olduğu veriler ve öncelikler ışığında kanun ve yönetmeliklere uygun en uygun asansör projesini çizecek , ihtiyaçlarınıza göre özel çözümler (hidrolik,makine dairesiz,vakum) sunacak,bina mimarinize göre en şık kabinleri dizayn edecek,yolcu trafiğine göre asansör hızlarını belirleyecek ve en iyi teknolojik seçenekleri sizlere sunacaktır.

Montaj

Bir asansör ne kadar iyi malzemeler den oluşursa oluşsun montaj işçiliği kaliteli ve titiz yapılmazsa ,o asansör randımanlı,emniyetli,güvenli ve uzun ömürlü olamaz.asansör montajı teknik konudan bilgi birikimi ve titizlik gerektirir .mekanik ve elektroniğin aynı anda kullanımından oluşan asansörler montaj da oluşan en ufak hataları hissettirir ve arıza verirler.

İyi yapılmayan montaj,kazalarada davetiye çıkarırlar.insanın ön planda olduğu asansörler de oluşacak en ufak ihmal can güvenliğini tehdit etmektedir.

NUR  Asansör ,montaj da kullandığı malzeme de ce ve tse normlarına uygunluk aramakta ve garantisini vermekte olup montaj işçiliğinde de iso ve ce belgelerini alarak kalitesini tescillemiştir.

Firmamız sektörde daima kaliteli ve ekonomik montajı ile özel ve resmi işlerde yerini almıştır.

Bakım ve Modernizasyon

Asansörler insan taşıması ve mekanik ve elektronik parçalarının düzenli şekilde bakım gerektirmesi nedeni ile periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Kanunlarımız  da bakımın ayda en az bir defa bakım yetkisi bulunan asansör firmalarına yaptırılmasını söylemektedir.
İyi bir bakım ile asansör arızalarının önüne geçilmiş olup zamanında değiştirilen malzemeler ile de oluşabilecek asansör kazaları önlenecektir.
Nur  asansör bünyesindeki özel bakım ekibi asansörlerinizi en iyi şekilde kontrol ederek gerekli değişiklikleri ve ayarları yapmaktadır. Ayrıca bu bakımları düzenli bir şekilde sizlerle de paylaşmaktadır.

Questa tecnica può http://www.humanaitalia.org/vacanze_solidali/file/99733.html avere successo soltanto se il paziente viene esposto all’aspetto specifico del rapporto sessuale che evoca la sua reazione fobica. Si prescrive http://premioinnovazione.cnr.it/dist/inc/lib/viagra-online-pagamento-contrassegno-it.html al singolo, oppure ai membri della coppia, la tecnica della focalizzazione sensoriale i e ii, per desensibilizzare dall’evitamento dell’intimità fisica e per eliminare l’ansia delle prestazioni.

Görüşler

"Keşiften, ürün belirlemeye, montajdan kurulum sonrası hizmete kadar her şeyden memnun kaldık. Teşekkür Ediyoruz."

Ahmet Aksaç

Nur Asansör

Hakkımızda

Nur Asansör Olarak Biz , Müşterilerin ihtiyaçlarına ve ünite tiplerine uygun , çok çeşitli bakım programları ve bina destek hizmetleri sunarız.Teknik Servis Ağımız 10 aktif eleman ile 7/24  hizmetinizde olup en kısa zamanda en hızlı çözümler üretmek üzere kurulmuş ekiplerden oluşur.Asansörlerde Kullanılan  malzeme ve montaj ne kadar iyi olursa olsun bakımları düzenli olarak yapılmalıdır.

Adres

Fatih Mah.
Dalaman Sokak No:3/C
KOCASİNAN / KAYSERİ

 

Telefon

0 352 222 38 50(PBX)
0 352 222 38 51 (fax)

Email Gönder